Interiér bytu pre mladý pár v Bratislave – Petržalke

Mladý pár si u nás objednal návrh interiéru 3 izbového bytu s rozlohou 85 m² v Bratislave – Petržalke. Byt sa nachádza v modernom bytovom dome v blízkosti Petržálskeho závodiska a lesíka.

Prioritou návrhu bola obývacia izba spojená s kuchynským kútom. Na základe analýzy požiadaviek klienta sme zvolili minimalistický materiálový koncept s využitím kontrastu šedých a svetlých farieb a textúry dreva. Žltá sedacia súprava od talianskeho výrobcu oživuje obývaciu izbu a dodáva jej hravosť. Byt má južnú orientácu, nie je tu preto núdza o dostatok denného svetla. Farebný a materiálový koncept, ktorý sme pre klienta zvolili, tomu len napomáha.

Farebne a materiálovo sme zladili aj kuchynskú linku, ktorá je priestranná a poskytuje dostatok priestoru pre kreatívne kuchárske vyžitie. Pre klienta bola doležitá funkčnosť, minimalistická elegancia a dostatok odkladacích priestorov pre kuchynské vybavenie a ostatné drobnosti. Kuchynská linka má tvar písmena U s nasvieteným barovým pultom. Je vybavená dizajnovou radou spotrebičov, ktorým dominuje indukčná varná doska od dizajnéra Karima Rashida.

Väčšina nábytkových prvkov v tomto byte bola navrhovaná na mieru, po schválení dizajnu nábytku klientom sme vypracovali dielenskú dokumentáciu pre stolárov a ostatné profesie. Realizáciu a samotnú montáž sme koordinovali priamo na stavbe, čím sme zabezpečili vysokú kvalitu prevedenia a detailov.

Podobné projekty