Interiér advokátskej kancelárie na Miletičovej ulici v Bratislave

Projekt riešil návrh interiéru vstupných a rokovacích priestorov advokátskej kancelárie na Miletičovej ulici v Bratislave. Klient si želal moderný interiér, ktorý by reprezentoval hodnoty firmy a taktiež zlepšil funkčno prevádzkové vzťahy. Dôraz sme kládli na rokovacie priestory, ktoré sú základným pilierom advokátskej kancelárie. Použili sme atypické riešenia navrhnuté na mieru podľa požiadaviek klienta. Tmavší farebný a materiálový koncept dotvára filozofiu advokátskej kancelárie a ich firemné hodnoty.

Vstupnému priestoru dominuje na mieru navrhnutý polygonálny recepčný pult s podsvietením. Za recepciou sa nachádza dekoratívna priečka oddeľujúca priestor s bridlicovým obkladom. Na stene dominuje logo advokátskej kancelárie zhotovené na mieru z kovových profilov. Vedľa priestoru recepcie je hlavná rokovacia miestnosť s presklenenou priečkou s atypickým polepom, ktorý zabezpečuje súkromie pre rokujúcich. Dominantným materiálom je drevená dýha palisander, ktorá je použitá na dverách ako aj na doske rokovacieho stola a zjednocuje celý interiérový koncept.

Farebný a materiálový koncept využíva kontrast tmavých farieb a výrazných textúr dreva.

Klientovi sme navrhli viaceré varianty interiéru, z ktorých bol neskôr rozpracovaný vybraný variant. K nábytkovým prvkom sme pripravili aj dielenskú dokumentáciu pre stolársku výrobu. Na mieru bol navrhnutý aj polep sklenenej priečky, ktoý zabezpečuje intimitu v rokovacej miestnosti.

Podobné projekty