Navrhovanie

Návrh interiéru

Poskytujeme komplexné služby v oblasti návrhu a realizácie komerčných a bytových interiérov.

Komplexný návrh interiéru predstavuje individuálne riešenie na mieru. Návrh musí odrážať potreby klienta a spĺňať jeho estetické aj funkčné požiadavky. Navrhneme vám nielen dispozíciu interiéru, ale aj materiálovo-technické riešenie, farebný koncept a konkrétne zariaďovacie prvky – svietidlá, nábytok, podlahy, obklady a pod… V prípade atypických prvkov, ktoré je potrebné vyrobiť na mieru, vieme vytvoriť výrobnú dokumentáciu pre stolárov, zámočníkov a ďalšie profesie.

2D a 3D vizualizácie

Výstup návrhu interiéru predstavujú 2D výkresy a 3D vizualizácie. V prípade záujmu vám vieme vytvoriť aj 3D animácie, prípadne moderné metódy prezentácie, ako je interaktívne prechádzky interiérom, využitie virtuálnej reality a pod… Tieto metódy vám umožnia vstúpiť do navrhovaného interiéru ešte pred začatím výstavby a získať presnú predstavu o priestore.

Realizačný projekt interiéru

V prípade potreby vám vieme okrem návrhu interiéru zabezpečiť aj realizačnú dokumentáciu, autorskú kontrolu výstavby a realizáciu interiérov.

Náš ateliér vám vie vypracovať profesionálne architektonické návrhy interiérov podľa vašich požiadaviek. Predstavu o tom, čo všetko sme už realizovali, získate v sekcii Naše práce.

 

Máte záujem o návrh interiéru, alebo sa chcete poradiť ohľadom rekonštrukcie? Radi Vám pomôžeme, stačí ak nás kontaktujete cez kontaktný formulár:

 
[recaptcha]