Polyfunkčný komplex Trinity

Myšlienkou projektu bolo vytvoriť polyfunkčný komplex, kde sa budú nachádzať priestory na bývanie, biznis aj relax na jednom mieste. Nachádza sa v blízkosti centra Bratislavy v oblasti Mlynské Nivy a je ohraničený Plynárenskou a Jarabinkovou ulicou. Okolie patrí medzi najmodernejšie oblasti v Bratislave. Dobrá dopravná dostupnosť do starého centra aj napojenie na diaľničný obchvat.

 

Dominantou komplexu sú 3 výškové moderné budovy s rôznym počtom podlaží. (23,27,24 poschodí). Najvrchnejšie podlažia sú ustúpené a vytvárajú lukratívne terasy s veľkou rozlohou s výhľadom na celú Bratislavu. Veže sú prepojené vyvýšeným parterom, ktorý má výšku 4 nadzemných podlaží. Budovy sú obklopené veľkým množstvom parkovej zelene. V okolí je vytvorený priestor na relaxáciu a oddych, ale ja ihriská pre deti. K zazelenaniu okolia prispievajú aj zelené pochôdzne strechy nad parterom.

 

Rezidenčná časť projektu je umiestnená vo výškových objektoch a začína od 5 nadzemného podlažia. Okrem bytov prinesie 3nity aj administratívne priestory s nadštandardnou plochou, obchodnú pasáž a rekreačné centrum Z – point. Parkovanie sa nachádza pod celou plochou objektu v troch podzemných podlažiach, čo zabezpečuje pohodlné parkovanie pre obyvateľov aj návštevníkov budovy. Parkovanie je prepojené s parterom aj s vežami.

 

Vo výškových budovách sa nachádza 411 bytových jednotiek s variabilitou rozloženia bytov a ponúka vysoký štandard na bývanie. Nachádzajú sa tu rôzne typy bytov od jednoizbových až po päť izbové s rozlohou od 33 do 145m2. Byty sú rozdelené na dennú a nočnú časť. Do dennej časti patrí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a do nočnej časti patria izby na spanie so šatníkom. Každý byt je dobre presvetlený a má vlastný balkón alebo terasu.

 

Obchodná pasáž a administratívne priestory sa nachádzajú v Parteri. Obchodná pasáž bude prístupná z exteriéru pre návštevníkov aj z interiéru pre rezidenčných obyvateľov. Nachádza sa na 1. a 2. nadzemnom podlaží a tieto podlažia sú medzi sebou prepojené schodiskami a výťahmi. Reprezentatívne administratívne priestory sa nachádzajú na 4. nadzemnom podlaží. Priestor kancelárií je riešený ako OPEN SPACE, priestory sú presvetlené a sú vhodné najmä pre dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti. Na 3. nadzemnom podlaží sa nachádza relax centrum v ktorom sa nachádza veľká ponuka služieb – fitness a wellness zóna, vodný svet, squashové kurty.