Intriér bytu v Prievoze

 

Navrhli sme interiér moderného trojizbového bytu v Bratislave v mestskej časti Prievoz. Dôležitým aspektom v tomto návrhu bolo pre klienta prepojenie priestoru medzi kuchyňou, obývacou izbou a predsieňou. Klient si želal jednotný priestor, ktorý by bol aj dizajnovo zladený, tak aby sa nábytok a zariadenie kuchyne hodil k nábytku v obývacej izbe a jedálni.

Po konzultáciách s klientom sme sa rozhodli použiť svetlý farebno-materiálový koncept s využitím kontrastov tmavej farby na podlahe a v detailoch. Interiér je navrhnutý minimalisticky a moderne s dôrazom na využitie čistých tvarov a línií. Obývacej izbe dominuje pohodlná sedacia súprava s konferenčným stolíkom. Nad konferenčný stolík sme umiestnili dizajnové svietidlá s chrómovým povrchom.

Súčasťou obývacej izby je jedálenský stôl akcentovaný umeleckým dielom na stene. Na biely dizajn obývacej izby plynulo nadväzuje kuchynská linka v bielej farbe s elegantnou sklenou zástenou s grafikou kvetov púpav. V kuchyni sme navrhli malý barový pultík na rýchle raňajky s dizajnovými barovými stoličkami.

V celom interiéri bytu sme sa snažili o elegantné zladenie všetkých prvkov interiéru, čím byt dostáva vysokú úroveň optického pôsobenia a architektonického výrazu.

Podobné projekty